Sports

"Mārupes SC" izbraukumā atspēlējas un izcīna pārliecinošu uzvaru pār "Ogre United"

07.06.2024.

Latvijas kausa izcīņas trešajā kārtā Nākotnes līgas jaunpienācēju duelī "Mārupes SC" izbraukumā atspēlējās un ar rezultātu 7:2 sakāva "Ogre United".

Ogres Valsts ģimnāzijas laukumā mārupieši ne vien atspēlējās, bet arī izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār Ogres komandu, tādejādi iekļūstot Latvijas kausa sešpadsmitdaļfinālā.

Pirmie vārtus guva mājinieki, kad 36. spēles minūtē ogrēniešus priekšgalā izvirzīja senegālietis Pjērs Bastans Gomis.

Vēlāk mārupieši atspēlējās, vārtus gūstot Raitim Rogam un komandas kapteinim Kristiānam Korsakam. Rogam vārtu guvums arī 69. minūtē, panākot 5:1. Izcils sniegums K. Korsakam, kurš spēles laikā guva trīs vārtus un nopelnīja "hat-trick".

Sešpadsmitdaļfināls notiks no 21. līdz 24. jūnijam, savukārt šī gada turnīra fināls paredzēts 30. oktobrī.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936. gada pie prestižās trofejas tikušas 39 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas - kausu virs galvas cēlušas 13 dažādas vienības. Pagājušā gada finālā "Riga FC" futbolisti pēcspēles sitienu sērijā bija pārāki pār futbola klubu "RFS".