Sports

Mārupes novada basketbolisti izcīna 1.vietu Pierīgas novadu sporta spēļu finālturnīrā

26.09.2016.

Pierīgas novadu sporta spēļu basketbola turnīros uzvaru jau sesto gadu pēc kārtas izcīnījuši Mārupes novada komandas spēlētāji. Finālturnīrā par 1.-3. vietu viņi sestdien Mārupes sporta kompleksā pārspēja Krimuldas un Ropažu novada basketbolistus.

24.septembrī plkst.10.00 Salaspils Sporta namā notika Pierīgas  novadu  2016.gada sporta spēļu basketbolā vīriešiem  finālturnīrs. Par 4.-6.vietu cīnījās SALASPILS MĀLPILS  un STOPIŅU  novada basketbola komandas.

Par uzvarētājiem kļuva mājinieki salaspilieši, kuri ar 59:53 pārspēja Stopiņu novada basketbolistus un ar 64:60 Mālpils novada komandu. Piektajā vietā turnīra kopvērtējumā ierindojās Stopiņu novads, kas mālpiliešus pārspēja 65:49.

Savukārt plkst.12.30 Mārupes sporta  kompleksā (pie  Mārupes  vidusskolas) par 1.-3.vietu cīnījās KRIMULDAS, ROPAŽU un MĀRUPES novada basketbola komandas.

basketbolistiMārupiešu pārākums pār tuvākajiem sāncenšiem, kas nedēļu iepriekš arī bija uzvarējuši priekšsacīkšu turnīros, finālturnīrā bija ievērojams. Krimuldieši tika pieveikti 70:32, bet ropažnieki – 87:51.

Spēlē, kas turnīrā bija pirmā, bet, kā izrādījās, noteica otrās vietas ieguvējus, Krimuldas basketbolisti ar 52:37 pārspēja Ropažu novada komandu un izcīnīja vicečempionu titulu.