Izglītība

Aicinām darbā jaunatnes darbinieku nepilnam darba laikam

13.05.2024.

Izglītības, kultūras un sporta pārvalde aicina darbā

JAUNATNES DARBINIEKU uz nepilnu nedēļas darba laiku

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība sociālajās zinātnēs; vai studē attiecīgajā jomā;
  • vēlama pieredze līdzīgā amatā vai dalība jaunatnes organizācijā;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • labas iemaņas darbā ar MS Office programmām Word, Excel;
  • labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi, noteikt prioritātes un plānot darbu.

Galvenie amata pienākumi:

  • organizēt pasākumus, projektus un programmas jaunatnes politikas jomā Mārupes novadā saskaņā ar valsts un pašvaldības izvirzītajām prioritātēm jaunatnes politikas jomā;
  • iesaistīties Mārupes novada jaunatnes politikas vadlīniju plānošanā un jautājumu izstrādē;
  • īstenot darbu ar jaunatni pašvaldībā, sadarboties ar jaunatnes organizācijām un citiem speciālistiem noteiktā darba izpildei;
  • uzklausīt jauniešu idejas, ierosinājumus un priekšlikums, konsultēt un iesaistīt viņus pasākumu plānošanā un organizēšanā, kā arī veikt jauniešu interešu pārstāvniecību pašvaldības un valsts līmenī;
  • iesaistīt Babītes un Salas pagasta jauniešus Mārupes novada jauniešu domē;
  • iesaistīties kopējā Mārupes novada ikgadējā jauniešu pasākumu, projektu un citu procesu plānu sagatavošanā;
  • sniegt priekšlikumus izglītības pārvaldes vecākajam jaunatnes lietu speciālistam un pārvaldes vadītājai par jaunatnes darba attīstību Babītes un Salas pagastā;
  • veikt aprēķinus un informēt par finanšu līdzekļiem, kas nepieciešami pasākumu, projektu un programmu  īstenošanai jaunatnes politikas jomā;
  • informēt sabiedrību par pasākumiem, projektiem un programmām jaunatnes politikas jomā Babītes un Salas pagastā.

Piedāvājam:

  • interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • nepilnu darba laiku – 15 stundas nedēļā;
  • darba alga mēnesī 388 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • pēc pārbaudes laika beigām - veselības apdrošināšanas polisi.

Darba vietas adrese: Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “jaunatnes darbinieks” sūtīt līdz 2024. gada 26. maijam uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases otro kārtu.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.