Aicinām darbā maketētāju

20.09.2023.

Mārupes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Sabiedrības informēšanas un multimediju nodaļa uz nenoteiktu laiku aicina darbā

MAKETĒTĀJU

Prasības pretendentiem:

  • vēlama augstākā izglītība;
  • prasme darbā ar grafiskās apstrādes programmām (Adobe Photoshop, Illustrator un InDesign) un MS Office;
  • darba pieredze maketēšanā un grafiskā dizaina jomā;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta prasme foto, video un vizuālo materiālu (piemēram, Canva.com, Adobe Illustrator) veidošanā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • spēja darboties saspringtās situācijās;
  • labas komunikācijas prasmes, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • uz sadarbību orientēta personība, spēja strādāt gan komandā, gan patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu.

Galvenie darba pienākumi:

  • izstrādāt ikmēneša informatīvā izdevuma “Mārupes Vēstis” dizainu un sagatavot maketu atbilstoši drukas prasībām;
  • veikt Mārupes novada pašvaldības iestāžu darba apliecību, vizītkaršu, zīmogu, veidlapu un citu ikdienas darbam nepieciešamo materiālu izstrādi;
  • veikt Mārupes novada pašvaldības vizuālo materiālu un iespieddarbu dizaina izstrādi un maketu sagatavošanu atbilstoši drukas prasībām (vizuālie materiāli lietošanai tiešsaistē - sociālajos tīklos, tīmekļvietnē, mobilajā lietotnē, kā arī drukātie materiāli - plakāti, skrejlapas, ielūgumi, apsveikumi, bukleti u.c.), ievērojot Mārupes novada grafiskās identitātes vadlīnijas;
  • sadarbībā ar ārpakalpojumu sniedzējiem, nodrošināt drukas materiālu, iespieddarbu un citu ikdienas darbam nepieciešamo materiālu izgatavošanu;
  • pēc nepieciešamības veikt Mārupes novada pašvaldības organizēto pasākumu fotografēšanu un attēlu apstrādi;
  • pārzināt, izprast un piemērot spēkā esošos normatīvos aktus, kas saistoši noteiktā darba izpildei.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un radošu darbu augošā novadā;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • nepilns nedēļas darba laiks – 20 stundas;
  • daļēji attālināta darba iespēju;
  • mēnešalga 694 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu.

Darba vieta: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Maketētājs” sūtīt līdz 29. septembrim uz e-pasta adresi:  vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv