Sports

Futbola vakars Jaunmārupē noslēdzas ar neizšķirtu pret Rēzeknes komandu

22.10.2024.

19. oktobrī futbola līdzjutēji pulcējās Jaunmārupes stadionā, lai atbalstītu "Mārupes SC", un, neskatoties uz tumšajām rudens debesīm, kuras ap plkst. 18.00 izgaismoja prožektoru stari, futbola spēles atmosfēra bija īpaša un pilna spriedzes.

Tribīnēs bija pulcējušies ap simts dedzīgu līdzjutēju, kas ne tikai sekoja līdzi spēles notikumiem, bet arī aktīvi atbalstīja mājiniekus ar aizrautīgiem un asprātīgiem saukļiem.

Futbolisti devās laukumā ar lielu apņēmību un cerību izcīnīt uzvaru, tomēr viesu komandas zemais bloks radīja nepārvaramus šķēršļus. Pretuzbrukumos "Rēzekne" radīja vairākus bīstamus momentus, un jau spēles  33. minūtē viesi izvirzījās vadībā ar rezultātu 0:1, noslēdzot pirmo puslaiku savā labā.

Otrajā puslaikā mājinieki demonstrēja vēl lielāku gribu uzvarēt. Tika radīti vairāki bīstami uzbrukumi, taču pretinieki prasmīgi aizsargājās. Spēles izskaņā, 80. minūtē, Timofejs Marusii ar precīzu sitienu guva izlīdzinājuma vārtus, noslēdzot spēli ar rezultātu 1:1.

"Mārupes SC" šosezon vēl priekšā trīs izšķirošas spēles - 26. oktobrī futbolisti dosies izbraukumā uz Ogri, 2. novembrī pēdējā mājas spēlē Jaunmārupē, kur tiksies ar "Supernovu", un sezona noslēgsies ar maču pret "Riga FC 2".

Aicinām visus līdzjutējus turpināt atbalstīt komandu šajos svarīgajos sezonas mačos!