Sports

BMX braucēji septembrī ar panākumiem startē sacensībās

07.10.2016.

3.septembrī Valmierā norisinājās „Grand prix’’ sacensības, kopējais dalībniekus skaits 210 dalībnieki, no Mārupes piedalījās 23 sportisti. Pirmo uzvaru vecuma grupā G7 (meitenes) un jaunākas izcīnīja Estere Liepiņa.

2.vieta

4.septembrī Valmierā norisinājās „Latvijas meistars” un „Valdeko kauss” sacensības, kopējais dalībnieku skaits 180, no BMX kluba „Mārupe” piedalījās 23 sportisti. Par „Latvijas meistariem” 2016.gadā 10 gadu vecuma grupā kļuva Noah Laake un 12 gadu vecuma grupā - Mārtiņš Zadraks.

1.vieta

10.septembrī norisinājās noslēdzošais SMScredit.lv BMX čempionāta 8.posms Smiltenē, kurā tika noskaidroti Latvijas Nacionālā čempionāta uzvarētāji. Uz pēdējo kārtu no BMX kluba „Mārupe” pieteicās 30 sportisti dažādās vecuma grupās, kurās cīnījās par Latvijas čempiona titulu. 2016.gada Latvijas čempioni Ralfs Domorackis un Mārtiņš Zadraks.

2.vieta

24.septembrī Saldū norisinājās Latvijas Riteņbraukšanas Federācijas kauss, kur aktīvu dalību ņēma BMX klubs „Mārupe”, kas veiksmīgi nostartēja kluba komandu ieskaitē un izcīnīja 2.vietu, atpaliekot tikai no „Rīgas Favorīta”. Kopā no Mārupes piedalījās 31 sportists un inviduāli labākie sasniegumi: