Spraigā futbola spēlē "Mārupes SC" uzvar "FK Tukums 2000-2/TSS" ar rezultātu 2:1

03.09.2024.

Augusta pēdējā dienā tika aizvadīta Nākotnes līgas spēle, kurā šoreiz "Mārupes SC" uzņēma viesos "FK Tukums 2000-2/TSS".

Spēli Jaunmārupes stadionā apmeklēja 170 cilvēki, kuri bija liecinieki patiesi aizraujošam mačam. Pēc 16 aizvadītām spēlēm "Mārupes SC" atradās 9. vietā ar 19 punktiem, savukārt "FK Tukums 2000-2/TSS" atradās 11. vietā ar 13 punktiem. Šis mačs kļuva par svarīgu cīņu, jo uzvarētājam bija iespēja iegūt sešus vērtīgus punktus.

Mārupieši uzsāka spēli jaudīgi - jau sestajā spēles minūtē Kristians Korsaks izvirzīja komandu vadībā ar pirmajiem gūtajiem vārtiem. Spēles 38. minūtē Romāns Koroļčuks palielināja pārsvaru līdz 2:0. Sākotnēji šķita, ka Mārupes komanda varētu izcīnīt uzvaru bez lielām grūtībām, tomēr pretinieki nebija gatavi tik viegli padoties.

Pēc pārtraukuma viesi atguva spēku un 54. minūtē Kristaps Kārlis Uzis samazināja rezultātu līdz 2:1. Abas komandas aktīvi cīnījās līdz spēles beigām, radot vairākas iespējas gūt vārtus, taču neviens vairs nespēja ieraidīt bumbu vārtos, un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:1 par labu "Mārupes SC".

Lai apskatītu visus spēles mirkļus, skatiet foto galeriju ŠEIT.