Mārupes novada pašvaldības dome, lai nodrošinātu savu darbību un izstrādātu lēmumprojektus, no pašvaldības deputātiem ievēl:
KOMITEJAS
Finanšu komiteja
2. Mārtiņš Bojārs
3. Valdis Kārkliņš
4. Ilze Bērziņa
5. Līga Kadiģe
6. Jānis Kazaks
7. Jānis Lagzdkalns
8. Normunds Orleāns
9. Aivars Osītis
10. Guntis Ruskis
11. Oļegs Sorokins
12. Uģis Šteinbergs
13. Dace Štrodaha
14. Gatis Vācietis
15. Ira Dūduma
16. Andris Puide
17. Jānis Lībietis
18. Ivars Punculis
19. Nikolajs Antipenko
Attīstības un vides jautājumu komiteja
2. Dace Štrodaha, priekšsēdētāja vietniece
3. Andrejs Ence
4. Nikolajs Antipenko
5. Andris Puide
6. Jānis Kazaks
7. Aivars Osītis
8. Jānis Lībietis
9. Jānis Lagzdkalns
Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja
2. Līga Kadiģe, priekšsēdētāja vietniece
3. Oļegs Sorokins
4. Guntis Ruskis
5. Ilze Bērziņa
6. Gatis Vācietis
7. Ira Dūduma
8. Uģis Šteinbergs
9. Ivars Punculis
KOMISIJAS
Nekustamo īpašumu novērtēšanas komisija
Valdis Kārkliņš, komisijas priekšsēdētājs
Lauma Erdmane
Sarmīte Maščinska
Iveta Ruģele
Sintija Bērziņa
Ētikas komisija
- Līga Kadiģe, komisijas priekšsēdētāja
- Uģis Šteinbergs
- Daiga Broka
- Jānis Kazaks
- Jānis Lībietis
- Dace Vilaka - Kraukle
Komisija par lauksaimniecības zemes iegūšanu īpašumā
- Valdis Kārkliņš, komisijas priekšsēdētājs
- Nikolajs Antipenko
- Lauma Erdmane
- Anita Lontone-Ieviņa
- Anda Sprūde
Dzīvojamo māju privatizācijas komisija
- Andrejs Ence, komisijas priekšsēdētājs
- Mārtiņš Bojārs, komisijas priekšsēdētāja vietnieks
- Iveta Ruģele
- Līga Ģīle
- Sarmīte Maščinska
Korupcijas un interešu konflikta riska novērtēšanas komisija
- Līga Kadiģe, komisijas priekšsēdētāja
- Gunita Snipke
- Lāsma Jefremova
- Anete Freimane
- Dace Štrodaha
Mārupes novada pašvaldības interešu izglītības mērķdotācijas izvērtēšanas un sadales komisija
- Mārtiņš Bojārs, komisijas priekšsēdētājs
- Erita Rutkovska
- Elita Lecko
- Līga Kadiģe
Medību koordinācijas komisija
Komisijas priekšsēdētājs - Mārupes novada pašvaldības domes deputāts Nikolajs Antipenko;
Komisijas locekļi:
- Mārupes novada pašvaldības domes deputāts Ivars Punculis;
- Centrālās administrācijas Juridiskās nodaļas jurists Jānis Buza;
- SIA “Rīgas meži” Tīreļu mežniecības mežzinis Andris Greidāns;
- Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvaldes Kontroles un uzraudzības daļas Vecākais inspektors Ainārs Naglis;
- Valsts meža dienesta Rīgas reģionālā virsmežniecības Babītes nodaļas vecākais mežzinis Andris Veidemanis;
- Latvijas Mednieku asociācijas pārstāvis Guntars Reika;
- Biedrības “Mednieku klubs “Mārupes bebrs” valdes priekšsēdētājs Jānis Skapsts.
Mārupes novada sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija
Komisijas priekšsēdētājs – Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence
Komisijas priekšsēdētāja vietnieki:
Ivo Bendrats - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes 2.daļas komandieris
Jānis Grīviņš - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes Baldones posteņa komandieris virsleitnants
Komisijas locekļi:
Kalvis Avotiņš - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes Piesārņojuma kontroles daļas vadītājs;
Reinis Bitenieks - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes Piesārņojuma kontroles daļas Piesārņojuma sektora vadītājs;
Juris Višņakovs - Zemessardzes 17. kājinieku bataljona komandieris;
Genādijs Popovs - Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirkņa priekšnieks
Ivars Vovers – Mārupes novada pašvaldības darba aizsardzības speciālists
Juris Jēkabsons – Mārupes pašvaldības policijas priekšnieks
Jevgēnijs Tjarve - Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirkņa kārtības policijas nodaļas priekšnieks
Kaspars Platnieks – Mārupes pašvaldības policijas vecākais inspektors
Ināra Ļebedeka – Mārupes sociālā dienesta vadītāja vietniece
Ivo Leoki - akciju sabiedrības "Sadales Tīkls" Tīklu pārvaldības funkcijas, Tīklu uzturēšanas daļas, Vidzemes tīklu nodaļas vadītājs, kuru nepieciešamības gadījumā var aizvietot akciju sabiedrības "Sadales tīkls" Tīklu pārvaldības funkcijas, Tīklu uzturēšanas daļas, Vidzemes tīklu nodaļas meistars Andris Millers
Rinalds Strazdiņš - Valsts meža dienesta Rīgas reģionālās virsmežniecības Babītes nodaļas mežzinis
Administratīvo aktu strīdu izskatīšanas komisija
Pedagoģiski medicīniskā komisija
Komisijas vadītāja - speciālais pedagogs Gita Skrode
Komisijas locekļi:
- Logopēds – Antra Krauce
- Speciālais pedagogs – Aelita Žučkova
- Psihologs – Irina Kaminska
- Bērnu psihiatrs – Laura Ķevere
Konkursa "Mammu bizness Mārupē" projektu pieteikumu vērtēšanas komisija
Komisijas locekļi:
- Sintija Vilkosta, Mārupes novada Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta aģentūras uzņēmējdarbības speciāliste
- Dace Štrodaha, Mārupes novada pašvaldības domes deputāte
- Ilze Bērziņa, Mārupes novada pašvaldības domes deputāte
- Rihards Zariņš, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Jūrmalas pārstāvniecības pārstāvis
- Ingrīda Bondare, SIA “IB Media Productions” pārstāve
- Zita Jēkabsone, SIA “Latvijas aptieka” pārstāve
- Agnese Ozoliņa, SIA “Heidelberg Materials SBC Latvia” pārstāve
- Gunita Vanadziņa, biedrības “Mārupes uzņēmēji” pārstāve
- Maija Bebre, biedrības “Pierīgas partnerība” pārstāve
- Komisijas sekretārs: Sintija Vilkosta, Mārupes novada Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta aģentūras Uzņēmējdarbības speciāliste