Aicinām darbā grāmatvedi Finanšu un grāmatvedības nodaļā

30.05.2024.

Mārupes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes Finanšu un grāmatvedības nodaļa uz nenoteiktu laiku aicina darbā GRĀMATVEDI

Prasības pretendentiem:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītības finanšu vai ekonomikas jomā;
  • labi orientēties normatīvajos aktos, kas saistīti ar noteiktā amata pienākumu izpildi;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmatūru;
  • vēlamas lietotāja prasmes grāmatvedības programmā Horizon
  • precizitāte darbu izpildē, atbildība, analītiska domāšana, iniciatīva un spēja strādāt komandā.

Galvenie amata pienākumi:

  • ienākošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde par iegādātajiem krājumiem un inventāru;
  • ienākošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde par iegādātajiem pamatlīdzekļiem;
  • līgumu reģistra uzturēšana, ievadīšana  un kontroles nodrošināšana resursu vadības un grāmatvedības programmā Horizon.

Piedāvājam:

  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • darba algu mēnesī no 1400 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Darba vietas adrese: Konrādu iela 5, Mārupē, Mārupes pagasts, Mārupes novads.

Ir iespēja strādāt attālināti līdz divām dienām nedēļā.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “GRĀMATVEDIS” sūtīt līdz 2024. gada 13. jūnijam uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv