SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi" aicina darbā santehniķi

25.01.2023.

SIA “Mārupes komunālie pakalpojumi” aicina darbā uz nenoteiktu laiku
SANTEHNIĶI

Darba apraksts:

  • veikt pakalpojuma uzskaites mēraparātu uzstādīšanu un nomaiņu klientiem ūdenssaimniecības pakalpojumu uzskaites nodrošināšanai;
  • veikt sniegtā ūdenssaimniecības pakalpojuma kontroli ar mērķi konstatēt un novērst nesankcionētu pakalpojumu izmantošanu;
  • veikt ūdens spiediena samazināšanu / ūdenssaimniecības pakalpojumu pārtraukšanu / atjaunošanu saskaņā ar vadības rīkojumu;
  • plānot un nodrošināt darbam nepieciešamo materiālu iegādi un pieejamību noliktavā;
  • veikt citus ar uzņēmuma saimnieciskās darbības un attīstības nodrošināšanu saistītus uzdevumus atbilstoši vadības norādījumam un savai kompetencei.

Prasības kandidātiem:

  • pieredze santehniķa darbā;
  • vēlama izglītība ar amata pienākumu pildīšanu saistītā jomā (sanitārtehniķis, inženierkomunikāciju montieris);
  • labas komunikācijas prasmes, augsta atbildības sajūta, precizitāte uzdevumu izpildē;
  • patstāvība un prasme organizēt savu darbu;
  • prasme darbā ar MS Office, Outlook, Internet;
  • latviešu, krievu, vēlams, angļu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas;
  • atalgojumu no 1600 līdz 2300 eiro (bruto).

Uzsākot darbu, darbiniekam tiek noteikts pārbaudes laiks - 3 mēneši.

Vakance (pdf)

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: info@mkp.lv ar norādi – “Pieteikums
santehniķa vakancei” līdz 2023. gada 10. februārim. Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt darba laikā uz tālruņa nr. 28670000.