Mārupes novada Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta aģentūra uz nenoteiktu laiku aicina darbā MĀRKETINGA SPECIĀLISTU

07.07.2023.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība sociālajās zinātnēs, vēlams mārketinga, komunikācijas zinātnē;
  • vismaz 2 gadu pieredze mārketinga jomā;
  • priekšroka tiks dota pretendentiem ar darba pieredzi valsts/pašvaldību sektorā;
  • zināšanas un pieredze sociālo tīklu administrēšanā un analīzē, Facebook Ads, kvalitatīva satura radīšanā;
  • prasme izstrādāt priekšlikumus vietas zīmola attīstībai;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta prasme foto, video un vizuālo materiālu veidošanā (izmantojot Canva.com, Adobe Illustrator vai citas);
  • teicamas latviešu valodas zināšanas mutiski un rakstiski, labas angļu valodas zināšanas;
  • teicamas prasmes darbā ar MS Office programmatūru;
  • komunikabilitāte, prasmes prezentēt, vadīt diskusijas un darba grupas;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • organizatora prasmes, iniciatīva, uz sadarbību orientēta personība, spēja strādāt gan komandā, gan patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu.

Galvenie amata pienākumi:

  • sekmēt Mārupes novada pašvaldības attīstības dokumentos un Mārupes novada Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta aģentūras darbības stratēģijā iekļauto mārketinga jomas mērķu sasniegšanu;
  • strādāt pie Mārupes novada simbolikas un vizuālās identitātes izveides, nodrošināt zīmola attīstīšanu un tēla veidošanu;
  • plānot Mārupes novada zīmola atpazīstamību veicinošus pasākumus un infrastruktūru, ietverot nepieciešamos finanšu avotus un finanšu resursu apmēru, kā arī organizēt plāna izpildi;
  • organizēt komunikācijas apmācības vadībai un par komunikāciju atbildīgajiem darbiniekiem;
  • rosināt idejas un veikt pašvaldības reprezentācijas (suvenīri, dāvanas), drukas un elektroniski gatavotu materiālu (apsveikumi, ielūgumi, bukleti u.c.) iepirkumus, atlasi, veidojot Mārupes novada saskaņotu koptēlu;
  • piedalīties preču aprites organizēšanā – tirdzniecībā Tūrisma informācijas un amatu mājā, Bebru ielā 10, tostarp vasaras sezonā arī atsevišķās sestdienās/svētdienās.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un radošu darbu no 2023.gada septembra;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas ar summētā darba laika organizāciju
  • darba vietu Bebru ielā 10, Mārupē;
  • darba alga pirms nodokļu nomaksas, sākot no 1600 EUR;
  • sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu;
  •  daļēju attālinātā darba iespēju.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Mārketinga speciālists” sūtīt līdz 2023.gada 23. jūlijam uz e-pasta adresi:  agentura@marupe.lv.

Pretendentiem, kuri tiks aicināti uz atlases interviju, tiks lūgts sagatavot īsu prezentāciju ar Mārupes novada vietas zīmola attīstības vīziju.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv